Aktualności

 • Inter-Max ponownie z Gazelą Biznesu!

  Znowu!

  Pragniemy poinformować Państwa, że Puls Biznesu poraz kolejny uhonorował nas nagrodą Gazela Biznesu, tym razem za rok 2017!

  Chcemy podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym, z którymi mamy przyjemność współpracować, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie tak szybko się rozwijać.

 • Inter-Max po raz kolejny w gronie Diamentów Forbesa 2018!

  Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Inter-Max Szczerba Sp.j. ponownie znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa 2018"! W ten sposób zostaliśmy wyróżnienii przez miesięcznik Forbes, jako firma świecąca przykładem dla przedsiębiorstw dynamicznie się rozwijających. Wśród kluczowych kryteriów, według których przyznana została nagroda znalazły się między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

  Serdecznie dziękujemy!

 • Nowy cennik

  Szanowni Państwo,

   

  z przyjemnością informujemy, że od dnia 09.10.2017r. obowiązują nowe, niższe ceny na nasze wyroby.

  Nowy cennik dostępny jest do pobrania tutaj. Szczegółowych informacji udzielą Państwu przedstawiciele regionalni oraz pracownicy działu sprzedaży.

 • Kolejny kolor w naszej palecie!

  W odpowiedzi na liczne zapytania naszych partnerów roszerzyliśmy naszą ofertę o kolor Antracyt RAL7016 w powłoce poliester połysk.

  Wkrótce do dystybutorów Inter-Max zostaną dostarczone próbki nowego koloru. 

 • Inter-Max w gronie Diamentów Forbesa

  Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Inter-Max Szczerba Sp.j. znalazła się w prestiżowym gronie "Diamentów Forbesa 2017"! W ten sposób zostaliśmy wyróżnienii przez miesięcznik Forbes, jako firma świecąca przykładem dla przedsiębiorstw dynamicznie się rozwijających. Wśród kluczowych kryteriów, według których przyznana została nagroda znalazły się między innymi: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

  Serdecznie dziękujemy!

 • Inter-Max Gazelą Biznesu 2016!

  Pragniemy poinformować Państwa, że Puls Biznesu uhonorował nas nagrodą Gazela Biznesu 2016! Jest to nagroda przyznawana najbardziej dynamicznie rozwijającym sie przedsiębiorstwom. Chcemy podziękować wszystkim firmom, z którymi mamy przyjemność współpracować, ponieważ bez nich nie bylibyśmy w stanie tak szybko się rozwijać.

 • Nowa powłoka - Granite®Quartz

  Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta na blachy powlekane organicznie została poszerzona o nowy produkt huty Arcelor Mittal - Granite®Quartz. Jest to produkt, który powstał na bazie powłok poliestrowych, jednak w zasadniczy sposób różni się od innych wyrobów znanych na rynku. Po raz pierwszy uzyskano powłokę lakierniczą o bardzo rozbudowanej strukturze, widocznej zarówno „gołym” okiem, jak i wyczuwalną dotykiem.

  Na powłokę Granite®Quartz udzielamy 25 lat gwarancji! 

  Dostępna jest ona w dwóch kolorach: RAL 8019 Brąz Ciemny oraz RAL 7016 Antracyt.

  Więcej informacji o tej powłoce znaleziecie Państwo pod tym linkiem.

 • Blachodachówka modułowa od Inter-Max

  Rozpoczynamy produkcję nowego profilu blachodachówki VELA

 • Zaczynamy produkcję śniegołapów

  Firma Inter-Max zaczęła również produkcję śniegołapów typu „łezka”.

 • Zupełnie nowa powłoka Granite®HDX

  RAL 8017, RAL 7016, RAL 9005 dostępna w Inter-Max.

   

  30 lat gwarancji!